Big Apple
BIG APPLE WINDOWS

Нью-Йорк


«Big Apple Windows Cleaning - компанія з миття вікон. Вони отримують найвищий рейтинг у Google Reviews, оскільки конкурентними перевагами для них є увага до деталей, пунктуальність, турботливість та відповідальнісь.
У порівнянні з сучасним позиціонуванням і підходами - айдентика компанії виглядала застарілою. Ми оновили логотип, фірмовий стиль, веб-сайт, створили лендінг, брендували у новій айдентиці автомобіль і оформили пропозиції, каталоги і брошури.
I D E N T I T Y

дизайн візуальної ідентичності


Ми переробили логотип, щоб він виглядав сучасним та чітким. Нова візуальна ідентичність має суцільні геометричні форми та нагадує скляні хмарочоси. Йому протиставляють органічні форми яблук і пінисті хмари.
Ми використовували фотографії, зроблені незалежно від робочих, щоб показати красу професійного підходу в супроводі міських пейзажів Нью-Йорка.
B R O C H U R E

У брошурах і на сайті ми акцентували на статусності компанії, мінімалізм у дизайні і акцентує на перевагах користування послугами компанії, не перетягуючи увагу на оформлення. Чіткий, класичний, строгий, дорослий дизайн - як і сама компанія.
W E B S I T E

Настільні та мобільні версії

Ми розробили інтерфейс веб-сайту, щоб допомогти нашим клієнтам охопити своїх клієнтів, щоб внести ще більше ясності у цей світ. Веб-сайт чистий і суворий. Ми створили різні модулі, які використовуються на різних сторінках, щоб зробити його візуально цікавим та стильним.
Сподобалось?
Ми зробимо ще краще!
Готові замовити?
Залиште номер телефону
Всі дані захищено
Made on
Tilda