Big Apple

BIG APPLE WINDOWS

Нью-Йорк


«Big Apple Windows Cleaning - компанія з миття вікон. Вони отримують найвищий рейтинг у Google Reviews, оскільки конкурентними перевагами для них є увага до деталей, пунктуальність, турботливість та відповідальнісь.
У порівнянні з сучасним позиціонуванням і підходами - айдентика компанії виглядала застарілою. Ми оновили логотип, фірмовий стиль, веб-сайт, створили лендінг, брендували у новій айдентиці автомобіль і оформили пропозиції, каталоги і брошури.

I D E N T I T Y

дизайн візуальної ідентичності


Ми переробили логотип, щоб він виглядав сучасним та чітким. Нова візуальна ідентичність має суцільні геометричні форми та нагадує скляні хмарочоси. Йому протиставляють органічні форми яблук і пінисті хмари.
Ми використовували фотографії, зроблені незалежно від робочих, щоб показати красу професійного підходу в супроводі міських пейзажів Нью-Йорка.

B R O C H U R E

У брошурах і на сайті ми акцентували на статусності компанії, мінімалізм у дизайні і акцентує на перевагах користування послугами компанії, не перетягуючи увагу на оформлення. Чіткий, класичний, строгий, дорослий дизайн - як і сама компанія.

W E B S I T E

Настільні та мобільні версії

Ми розробили інтерфейс веб-сайту, щоб допомогти нашим клієнтам охопити своїх клієнтів, щоб внести ще більше ясності у цей світ. Веб-сайт чистий і суворий. Ми створили різні модулі, які використовуються на різних сторінках, щоб зробити його візуально цікавим та стильним.